Marka Mar


  • Adresa: Vlladimir Komarov 18-a 1/6
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7854 км

  • Telefon 2: 077 558060
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1455185865_02.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Друштвото за книговодсвени услуги МАРКА МАР ММХ ДООЕЛ Скопје e основано во 1992 година и ги исполнува условите за вршење на сметководствените работи согласно Законот за вршење на сметководствени работи со лиценца број 710070 и преку лиценцирани овластени сметководители.

На своите клиенти им гарантира услуга со висок квалитет со почитување на правилата за квалитет во обезбедувањето на услугите дефинирани со позитивните законски прописи и строго почитување на етичките правила прецизирани со Етичкиот кодекс на IFAC (Меѓународната федерација на сметководители) објавен во Службен весник на РМ број 79/2010 година.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim



Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj