Mari


  • Address : Aleksandar Makedonski (Mosha Pijade) 5
  • Place: Prilep
  • Distance: ≈10750 км

  • Working Hours: Mon - Sat from 11:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

– Изградбата на топловодот од РЕК до Битола се одвива побрзо од планираното, изјави генералниот директор на АД ЕСМ, Васко Ковачевски при извршениот увид во ...
сите 16 | | | веќе видена

Успешно собрани повеќе од 100 потписи за само еден ден (или неколку часа), за поднесената ГРАЃАНСКА ИНИЦИЈАТИВА преку ДИК (Државна изборна комисија) за враќање ...
| | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel