Мареми Трејд

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостава

  • Адреса: ул.7, Индустриска Зона Карпош 30
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7434 км

  • Телефон 2: 031 430117
  • Факс: 031 418194
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 08:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/496fc032223ebe0892c7023fc09c0c9c.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Мареми Трејд е генерален застапник и дистрибутер на брендот ALFA PLAM, BIOENERGY POINT од Србија и RIBIMEX од Италија.

Компанијата основана во 1995 во Куманово.

Мареми Трејд е увозно-извозно друштво кое е генерален увозник за Република Македонија на шпорети на цврсто гориво, печки, програма за централно греење, камини на пелет, котлови на пелет, пелет биомаса и електрични шпорети од познатиот српски бренд ALFA PLAM.

Од тогаш па се до денес Мареми Трејд располага со сопстени простории кои се користат како изложбени салони, канцеларии, и магацини.

Исто така располага со ефикасен возен парк со кој ефикасно се дистрибутира низ цела Македонија.

Компанијата има долгогодишна традиција во овој сегмент од бизнис и денес Мареми Трејд претставува сериозна компанија со визија за работа и соработка.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи