Радиус (100км)

Влечна Шлеп Служба Марбо Транспорт

Работиме 7 дена во неделатаРаботиме нон-стоп

  • Адреса: 6-ти Април 33
  • Место: Куманово

  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00Фото и видео галерија

Ние сме компанија со долгогодишно искуство која ви ги нуди следните услуги:
– Сообраќајни несреќи – транспорт на оштетени возила од местото на несреќата
– Релокација – нерегистрирани возила
– Транспорт – секаков вид на возила
– Транспорт на лесна земјоделска и градежна механизација – трактори, моторцикли, комбиња..

Нудиме и професионален превоз со лиценца за:
- камиони,
- товарени мали камиони, со вкупна маса до 8 тона,
- влекачи, 2-3 основни со ниска кабина
- минибус
- комбе, товарено комбе
- автомобили,
- градежни машини,
- земјоделски машини,
- трактори,
- приколки
- и секаков вид на возила

Платформата за превоз е со димензии:
- Ширина: 2.5m
- Должина: 7m
- Максимална висина: 3.1m

Зошто да ги изберете нашите услуги?
– Пристапни цени
– Брзи сме и сигурни

Нашите услуги се достапни 24/7, 365 дена во годината. Можете да не побарате во било кое време, без претходна резервација.
повеќе

Постови

Timeline Photos

📞 +389(0)71 280 111 🔧🛠🚚🚨 24/7#vlecnaslepsluzbaMARBOkumanovo#24/7 #roadassistanceSekogas i seka ...

Timeline Photos

📞 +389(0)71 280 111 🔧🛠🚚🚨 24/7#vlecnaslepsluzbaMARBOkumanovo#24/7 #roadassistance

Timeline Photos

📞 +389(0)71 280 111 🔧🛠🚚🚨 24/7#vlecnaslepsluzbaMARBOkumanovo#24/7 #roadassistance

Timeline Photos

📞 +389(0)71 280 111 🔧🛠🚚🚨 24/7#vlecnaslepsluzbaMARBOkumanovo#24/7 #roadassistance #imt Trakto ...

Timeline Photos

📞 +389(0)71 280 111 🔧🛠🚚🚨 24/7#vlecnaslepsluzbaMARBOkumanovo#24/7 #roadassistance #specijalantran ...

Timeline Photos

📞 +389(0)71 280 111 🔧🛠🚚🚨 24/7#vlecnaslepsluzbaMARBOkumanovo#24/7 #roadassistanceMomentalna pau ...

Timeline Photos

📞 +389(0)71 280 111 🔧🛠🚚🚨 24/7#vlecnaslepsluzbaMARBOkumanovo#24/7 #roadassistance #jaguars #oldti ...

Timeline Photos

📞 +389(0)71 280 111 🔧🛠🚚🚨 24/7#vlecnaslepsluzbaMARBOkumanovo#24/7 #roadassistanceIstovar na traf ...

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи