Marand Consaltanti


  • Address : bul.Jane Sandanski 64-3/2
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7428 км


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Suggested results for your search terms:

Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

Kolekta


  • Address : bul.Jane Sandanski 79-a-1/15
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7428 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

KOLEKTA is a company for collection of outstanding claims, which serves clients from different sectors: telecommunication sector, banking sector, utility companies and other private companies that need our services.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1514472814_62.png?t=true&w;=300&h;=300

Marija Triumf


  • Address : Kej 13-ti Noemvri, GTC
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7425 км

Management of projects financed by international sources

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1715694974_72.png?t=true&w;=300&h;=300
Map

РКЕ донесе нова одлука за цената на горивата од полноќ. Цената на бензините и дизелот остануваат исти, додека пак мазутот поскапува за 1,2 денари. Моторен ...
сите 54 | | | веќе видена

Во Антверпен на 17-тото издание на конгресот на Eurochambres од 12-14 јуни ,беше присутна делегација на Сојуз на стопански комори на Македонија предводена од ...
сите 14 | | | веќе видена

Букинг предупредува дека вештачката интелигенција предизвикува огромен пораст на измами. Марни Вилкинг, шефот за безбедност на интернет во компанијата, рече ...
сите 8 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel