Mar-kos sistem

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Mile Pop Jordanov 46-b
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7850 км

  • Telefon 2: 071 218066
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 08:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1425999123_34.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Kompania MAR-KOS Sistem është e angazhuar në prodhimin dhe instalimin e produkteve të mëposhtme: roleta, tenda, perde, perde panel, perde kadife, dyer rule dhe përthyerje dyersh.

Produktet:
• DRITARE DHE DYER PVC
• RRJETA MBROJTËSE
• ROLETA
• DËRRASA PARAPETI
• STREHA
• MBULIME NGA GISP KARTON
• XHAMA K-FAKTOR 4 SEZONE
• ROLETA VENECIAN
• PERDE ROLE
• PERDE ZEBRA
• VARIOLAJT

Ne jemi një kompani relativisht e re me një grup njerëzish të rinj, por shumë profesional dhe me përvojë. Ne ofrojmë saktësi të lartë, prodhim të shpejtë dhe shpërndarje të produkteve për kënaqësinë e klientit, që është qëllimi ynë kryesor. Ne jemi në gjendje të përmbushim kërkesat e larta në lidhje me funksionalitetin, estetikën, cilësinë dhe specifikat e enterierit dhe eksterierit, qofshin ato projekte të vogla apo të mëdha.

Punë, Talent dhe Shpirt Ekipi - Është në frymën e ekipit tonë ku grupi ynë dinamik dhe multinacional mbështetet si gur-themel për krijimin e vlerës.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Parapet boards

Retail Price - VAT Included:Ask for price

BLINDS

Retail Price - VAT Included:Ask for price

MOSQUITO NETS

Retail Price - VAT Included:Ask for price

OKAPNICI

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Gypsum board


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj