Мар-кос систем

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Миле Поп Јорданов 46-б
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7423 км

  • Телефон 2: 071 218066
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 08:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1425999123_34.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Компанијата Мар-кос систем се занимава со производство и инсталирање на следниве производи: ролетни, тенди, завеси, завеси-панел, кадифе-завеси, ролери врати и виткање врати.

Производи:
• Пвц прозори и врати
• Kомарници
• Ролетни
• Парапетни даски
• Окапници
• Опшивки од гипс картон
• Стакла к-фактор 4 сезони
• Веницијан ролетни
• Роло завеси
• Зебра завеси
• Варолијат

Ние сме релативно млада компанија со тим од млади, но високо професионални и искусни луѓе. Ние обезбедуваме висока точност, брзо производство и испорака на производи за задоволството на клиентите, што е наша примарна цел. Ние сме во состојба да одговориме на високите барања во однос на функционалноста, естетиката, квалитетот и специфичноста на ентериер и екстериер, било да се тоа мали или големи проекти.

Работа, Талент и Тимски Дух - Тоа е во нашиот тимски дух, каде што нашата динамична и мултинационална група се потпира како камен-темелник за создавање вредност.

повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи