Радиус (100км)

 

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Кавадарци
 • Куманово
 • Струга
 • Струмица
 • Прилеп
 • Штип
 • Тетово
 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Маникир и педикир
 • Козметички салони
 • Салони за убавина
 • Салони за масажа
 • Фризерски салони
 • Шминкери
 • Солариуми
 • Спа Центри
 • Сауни
 • Козметика
 • Спортска Масажа
 • Маникир И Педикир - Опрема
 • Терапевтска Масажа
 • Фитнес Центри
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето:

Маникир и педикир


Студио Фиторе


 • Адреса: Цветан Димов 16
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈257 м

Студио Фигурела


 • Адреса: Орце Николов 68
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈487 м
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00

Силуете


 • Адреса: Васил Главинов 7-б кат 5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈512 м
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00 • Саб од 10:30 до 18:00

Нера


 • Адреса: Македонија 43-1/2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈540 м
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 16:00

Бејби


 • Адреса: бул.Илинден 49/7
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈655 м
 • Работно време: Пон - Пет од 14:00 до 21:00

Ника Наилс


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 17
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈662 м

Микушка


 • Адреса: ВМРО 10-8/10 (Маркс и Енгелс)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈664 м

Сореле медичи


 • Адреса: Даме Груев 7-8/11
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈818 м
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 19:00

Плежр


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 27-а/3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈947 м
 • Работно време: Пон - Пет од 13:00 до 20:00 • Саб од 10:00 до 17:00

Сена Беа


 • Адреса: Аминта III 64-а (Ленинова)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.01 км

Наил бар Јасмине


 • Адреса: бул.Кочо Рацин б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.04 км

Мо & Ја Силуета


 • Адреса: Јосиф Јосифовски Свештарот 39/2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.16 км

Бјути&Го


 • Адреса: Костурски Херои 2 лок.9 (29-ти Ноември)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.22 км

Цвет на животот


 • Адреса: Никола Тримпаре 31/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.23 км

Располагаме со разновидни третмани, а ќе одвоиме неколку: релаксациони и терапевтски масажи, третмани на лице зависно од типот на кожата, O.P.I маникир и педикир, О.P.I гел колор, депилација, парцијални третмани и многу друго.

Мапа
 

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи