Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
 • Shkup
 • Tetovë
 • Prilep
 • Krushevë
 • Stip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Manastire
 • Kisha ortodokse
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Manastire

Shën Nikolla


 • Adresa: Lagja Moklishtë p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7505 км

Kategoritë:

manastire

Shën NikollaKategoritë:

manastire

Shën NikollaKategoritë:

manastire

Shën NikollajKategoritë:

manastire

Shën Spas


 • Adresa: f.Aldanci
 • Vendi: Krushevë

Kategoritë:

manastire

Shën SpasKategoritë:

manastire

Shën Teodor StratilatKategoritë:

manastire

Shën Teodor StratilatKategoritë:

manastire

Shën Trifun


 • Adresa: F.Sonjë e poshtme
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

Kategoritë:

manastire

Shën Vellikomaçenik GeorgijKategoritë:

manastire

Sv.PreobrazenieKategoritë:

manastire

Sv.Preobrazenie


 • Adresa: f.Kajmakçallan
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7518 км

Kategoritë:

manastire

Sv.PreobrazenieKategoritë:

manastire

Sveti Stefan


 • Adresa: Vendbanimi Turistik Shen Stefani
 • Vendi: Ohër

Kategoritë:

hotele, manastire

TreskavecKategoritë:

manastire

VodoçaMapa

Монетарната политика во земјата е соодветна. Со монетарното олабавување остварено во првиот квартал од оваа година, Народната банка повторно испорача клучна ...
сите 107 | | | веќе видена

Во Кипар наскоро се отвора кино во форма на футуристички шатор, кој љубителите на филмот ги повикува да уживаат во своите омилени кинематографски остварувања ...
| | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj