Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
 • Shkup
 • Tetovë
 • Prilep
 • Krushevë
 • Stip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Manastire
 • Kisha ortodokse
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Manastire

Shën AtanasijKategoritë:

manastire

Shën Dimitrija


 • Adresa: Dimko Najdov p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Mr , D nga 07:00 deri më 15:00

Kategoritë:

manastire

Shën Gavril Lesnovski


 • Adresa: f.Llesnovo
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈7477 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 18:00 • D nga 06:30 deri më 18:00

Kategoritë:

manastire

Shën GjorgjiKategoritë:

manastire

Shën GjorgjiKategoritë:

manastire

Shën GjorgjiKategoritë:

manastire

Shën GjorgjijaKategoritë:

manastire

Shën Hristofor


 • Adresa: F.Kërstoar p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7484 км

Kategoritë:

manastire

Shën IllijaKategoritë:

manastire

Shën JovanKategoritë:

manastire

Shën Jovan Bigorski


 • Adresa: F.Rostushë p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7393 км

Kategoritë:

manastire

Shën Kirill dhe MetodijKategoritë:

manastire

Shën Naum


 • Adresa: Hristo Hristovski 15
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км

Kategoritë:

manastire

Shën Nedela


 • Adresa: Duzlaçki rid
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7494 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 20:00

Kategoritë:

manastire

Shën Nikolla


 • Adresa: Lagja Moklishtë p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7505 км

Kategoritë:

manastire

Shën NikollaKategoritë:

manastire

Mapa

Од 22 до 24 октомври Царинската управа ќе биде домаќин на најзначајната конференција на Светската царинска организација – ПИКАРД (Партнерство во царинското ...
сите 5 | | | веќе видена

Максимално сме посветени кон обновливите извори на електрична енергија и наскоро ќе ја достигнеме бројката од 200 мегавати од фотоволтаици, како што најавивме ...
сите 24 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj