Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
 • Shkup
 • Tetovë
 • Prilep
 • Krushevë
 • Stip
 • Kërçovë
 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Manastire
 • Kisha ortodokse
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Manastire

Sv.Naum Ohridski Çudotvorec (Çobanovi)


 • Adresa: Kodra e Diellit
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7814 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 12:00

Kategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Atanasij


 • Adresa: Tetovsko Kalle
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7818 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 13:00

Kategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Gjorgji


 • Adresa: F.Reçicë e Vogël
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7819 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 12:00

Kategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën AtanasijKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Jovan Bigorski


 • Adresa: F.Rostushë p.n.
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7820 км

Kategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Gjorgji


 • Adresa: f.Neproshten
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7821 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 12:00

Kategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Car Konstantin i Ellena


 • Adresa: f.Vratnica
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7822 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 14:00

Kategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Gjorgji FitoreprurësiKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën ArangjellKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Uspenie na Presveta BogorodicaKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën NikollaKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Naum Ohridski Cudotvorec/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Jovan Krstitell, Kapishtec/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Trifun


 • Adresa: F.Sonjë e poshtme
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

Kategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Dimitrija (Markov Manastir)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën GjorgjijaKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.PreobrazenieKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën JovanKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Apostol PetarKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën NikollaKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Потребата за зголемување на минималната плата на 18.000 денари е реална и егзистенцијална за работниците. Аргументите се на наша страна и не гледам причина да ...
сите 76 | | | веќе видена

Во Буџетот за годинава има 90 милиони евра „вишок“ пари наменети за мерки за справување со последиците од енергетската и здравствената криза, информираше ...
сите 85 | | | веќе видена

Комората ќе ја повлече иницијативата пред Уставниот суд, и ќе се најдат решенија за предизвиците околу недела неработен ден. Премиерот Димитар Ковачевски со ...
сите 65 | | | веќе видена

Се намалува вредноста на биткоинот. Цената на биткоинот се намали за дури 7,4 отсто во однос на доларот за време на азиското тргување во петокот на 38.261 ...
сите 21 | | | веќе видена

На вчерашниот прв состанок на Надзорниот одбор на НЛБ д.д Љубљана годинава, членовите се фокусираа на имплементација на стратегијата на НЛБ Групацијата и ...
сите 19 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj