Malme


 • Adresa: F.Vranishtë
 • Vendi: Strugë
Kategoritë:

sharra  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Доколку финансиската поддршка од Владата не стигне до работниците, компаниите „ќе јадат“ кривични пријави како што вели народот, изјави претседателот на ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Стопанската комора на Северозападна Македонија на денешната средба со министерот за финансии Фатмир Бесими изразила подготвеност за активна улога во процесот ...
  сите 91 | | | веќе видена

  Дали штедачите кои имаа поголеми влогови од 30 илјади евра во Еуростандард банка ќе останат, условно речено, со куси ракави? Фактор дојде до екслузивна ...
  сите 19 | | | веќе видена

  До крајот на месецот банките кои изразија интерес да го вршат платниот промет во единиците на Пошта треба да одговорат на писмото што го испрати Пошта до нив ...
  сите 61 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj