Малиот принц-Курсеви за деца, средношколци и возрасни


  • Адреса: Славко Лумбарко 1
  • Место: Битола
Фото и видео галерија

Малиот Принц
Малиот принц центар за странски и компјутери нуди стандардни и интезивни курсеви за деца и возрасни за сите нивоа: според заедничката европска рамка: A1,A2,B1,B2,C1,C2 -

-Англиски јазик
-Германски јазик
-Италијански јазик
-Француски јазик
-Шпански јазик
-Грчки јазик
-Македонски јазик за странци

Нуди и:

-Подготовка за меѓународни испити
-Сертификат за канцелариско работење
-Престој за деца од 2-11 години
-Програма адекватна на возраста
-Часови по странски јазик
-Музичко образование (пијано, виолина)
-Завршување на домашни задачи со помош на стручно лице – учител
-Стручност и услуга по пристапни цени
-Попусти за студенти
-Семејни попусти

28 години за вас!
Учете со нас!
повеќе

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи