Maliot princ-Kurse për fëmijë, nxënës të shkollave dhe të rriturit


  • Adresa: Prilepska bb Pelagonka 1
  • Vendi: Manastir


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1556009053_44.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Малиот Принц
Përgatitje për certifikata me vlefshmëri ndërkombëtare

Nivelet sipas kuadrit të përbashkët europian: A1, A2, B1, B2, C1, C2
- Gjuhë angleze - IELTS, TOEFL, FC ... të nevojshme për të aplikuar për vizë në Australi dhe Kanada
- Gjuhë gjermane - START DEUTSCH (provimi i domosdoshëm për vizë imigracioni në Gjermani)
- Gjuhë franceze- DELF, DALF (provimi i domosdoshëm për vizë imigracioni në Francë)
- Gjuhë italiane - CILS (provimi i domosdoshëm për vizë imigracioni në Itali)
- Gjuhë spanjolle - DELE (provimi i domosdoshëm për vizë imigracioni në Spanjë)

Kurset për fëmijët, nxënësit e shkollave të mesme dhe të rriturit:
- kurse të rregullta
- kurse të specializuara (gjuhë biznesi, marketing, jurisprudencë, bankë, gazetari, hoteleri dhe turizëm, mjekësi, kurse për sekretare ...)
- kurse për fundjavës dhe
- superintensive

Kopsht fëmijësh
- Kurse për gjuhë të huaja ...

Qëndrim ditor
- Kryerja e detyrave të shtëpisë me ndihmën e një personi profesionist -mësues

Klasat përgatitore
- matematikë
- fizikë
- informatikë
më shumë

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj