Mali Genijalci


 • Adresa: Niko Fundali 11
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7479 км

 • Orari i punës: Ha - Pr nga 15:00 deri më 22:00
  Sh - D nga 12:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

Air-kondicionerFëmijët janë të mirëseardhur

Kopshti Green House


 • Adresa: Bul.Ilinden 94-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 17:30

Kopshti gjenden në pjesën qendrore të qytetit (Parku i qytetit) dhe është pjesë e kompleksit të përbërë prej dy objektesh, fushë e hapur për lojëra, pjesë e gjelbër dhe parking personal. Kopshti posedon me katin përdhes - 180 m², kati i parë– 130 m², sallë sportive - 140m², hapësirë e gjelbër – 400 m², terren sportiv – 375 m² dhe parking – 300 m²

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{sq}logo_1384761327_32.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuarFëmijët janë të mirëseardhur

Çerdhja franceze-Shkolla Internacionale Franceze


 • Adresa: Nikolla Parapunov 19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 18:00

Kopshti për fëmijë në mënyrë franceze është model origjinal në arsim për zhvillim të herët të fëmijës.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1408690601_21.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreFëmijët janë të mirëseardhur

ATK Premium Kllub


 • Adresa: Bul.8 Shtatori 13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

Иновативно место со нов стил во градот, направено со голема љубов, со цел да Ви понуди незаборавни моменти во секојдневниот живот...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1583912449_99.png?t=true&w=300&h=300

Crvenkapa


 • Adresa: Angell Dimovski 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 16:30

Градинката е адаптирана за деца на возраст од 09 месеци до 06 години. Истата има сопствен двор со зелена површина од 250м2 и претставува привлечен простор со многу природна светлина, опремена по највисоки стандарди кои гарантираат безбедност на секое дете.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1571899032_9.jpg?t=true&w=300&h=300
Mapa

Директорот на Фондот за осигурување на депозити (ФОД), Борче Хаџиев, вели дека, според податоците обезбедени од Банката (со состојба на 10 јули, 2020 година), ...
сите 110 | | | веќе видена

Над 50 илјади зелени картони се продадени во првата половина од годинава. Ќе бидат ли овие граѓани обештетени поради тоа што дел од нив не ги искористија ...
сите 4 | | | веќе видена

Тешко дека работите можеа да изгледаат полошо за Велика Британија. Таа не само што забележа најголем број смртни случаи од коронавирусот во Европа – дури и по ...
сите 21 | | | веќе видена

За Британците Македонија е најевтина земја во Европа, сосе кафе, теретана и деловен ручеk. Македонија е најевтината земја во цела Европа за Британците да се ...
сите 3 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj