Mali Genijalci


 • Address : Niko Fundali 11
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7479 км

 • Working Hours: Mon - Fri from 15:00 to 22:00
  Sat - Sun from 12:00 to 22:00Suggested results for your search terms:

ParkingInternet accessWi-Fi Zone7 days a weekAirconditionedChildren welcome

Bubble up


 • Address : Naum Naumovski Borce 50
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 16:00 to 21:00 • Sat - Sun from 12:00 to 21:00

The "Bubble Up" is located in the center of Skopje opposite the Cathedral Church in "Debar Maalo". It has an internal cafe bar for adults, an adult terrace and an internal children's playroom.

Buba mara


 • Address : bul.8-mi Septemvri 6-1 lok.3 (Oktomvriska Revolucija)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7435 км

Организирање на родендени, дневна шема со кафе пиење, мекици, крштевки како и приватни забави за деца на возраст од 0 до 13 годишна возраст.

6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditionedChildren welcome

Habyland


 • Address : bul.8-mi Septemvri b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 23:00

Дозволете да ви организираме роденден за паметење! Родендените грижливо се организираат и се прилагодуваат на желбите на славеникот/славеничката во договор со родителите.

Cool Kids Kindergarten


 • Address : Anton Popov 45 (Ognjan Prica)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 18:00

Cool Kids не е само градинка, таа e комплетно нов концепт на детска институција. Затоа, Вашите деца треба да растат во Cool Kids, со тимот која активно го следи и надополнува детскиот извонреден раст и развој,ги учи на нови вештини за истражување и набљудување,а ги поддржува и унапредува нивните физички, интелектуални и социо-емотивни промени.

Map

Задолжувањата на владата продолжуваат со засилено темпо. Имено, огромен број на задолжувања се случуваат секој месец додека капитални инвестиции нема. Така ...
сите 180 | | | веќе видена

Министерката за финансии Нина Ангеловска од Вашингтон порача дека ребалансот на буџетот не се направил поради недостиг на приходим туку поради реалокација на ...
сите 70 | | | веќе видена

Македонската економија е во добра кондиција и реални се очекувањата земјата да стаса до раст од 3,5 отсто, оценува министерката за финанснии Нина Ангеловска по ...
сите 44 | | | веќе видена

Генералниот секретар на Светската царинска организација (СЦО), Кунио Микурија во периодот од 21 до 23 октомври 2019 година ќе престојува во официјална посета ...
сите 12 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePassword


New user ? | Forgot your password? | Cancel