Мал одмор

Работиме 7 дена во неделата

  • Адреса: бул.Партизански Одреди 59/1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10683 км
  • Локација: спроти Симпо
Дејности:

пекарници


  • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 00:00
    Нед од 07:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1583844368_87.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

,,Mал одмор’’-големи задоволства’’
,,Сегде појди во ,,Maл одмор,,дојди.
,,Животот е еден ако не вкусиш нешто од Мал Одмор не е вреден’’
,,Мал одмор,, вкусната тајна на големите мајстори’’
,,Малите тајни на вкусните пекарски производи’’
Дејности: пекарници, леб и бели печива,слатки и торти,кетеринг, родендени, мекици др.прослави.
,,Мал одмор’’

Нашиот најголем предизвик е вашето задоволство достигнато од неодоливиот вкус на нашите извонредно вкусни производи.Ви нудиме,започнувајќи од свежо печениот топол леб, до неодолив крцкав бурек, домашни пити, ѓевреци, переци, лиснати пецива(ЛАМ,СОЧ,ЛОТОС, СЕВИЛО) па се до богатите ладни сендвичи,салати и пици, секако секогаш приготвени од внимателно одбрани и свежи состојки при тоа подготвени со многу љубов и внимание од нашите врвни мајстори.А ’’ како јагода на шлаг,, мораме да ги посочиме и нашите слатки задоволства како француските еклери, трилече,нутела коцка, мафини... и многу други неодоливи слатки задоволства за чие приготвување акцентот е ставен на традиционалното подготвување на состојките со цел да ги задоволиме најспецифичните вкусови. А задоволството да биде комплетно после ваков сладок десерт ви нудиме и кафе: капучино, макијато,еспресо,додека пак оние кои сакаат вистинско и здраво освежување на нашето мени нудиме и различни видови на смути.

Да напоменеме дека примаме и порачки за: свадбарски и славски погачи, погачи за помен, кифли, торти, колачи...

,,Мал одмор”, нуди и сопствен кетеринг сервис,неодолива комбинација од храна по ваш вкус и желба, а врвно и професионално подготвена,сервирана и декорирана за вашето уникатно гурманско доживување како и реализирање на вашите желби и фантазии.

(САРА ТРЕНД) – Мал Одмор врши кетеринг со готвени јадења и за вашите фирми.
Реализирањето на сето ова секако е резултат и на нашиот љубезен персонал, секогаш се во служба на вашето задоволство...
Со еден збор ,,Мал Одмор’’-големи задоволства.

Тел. 071/243459- Карпош 1
и 071/303344- Аеродром
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи