Maktrend

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Boris Trajkovski 280-a, Zona e re Industriale Pintija (Prvomajska)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7859 км

  • Telefon 2: 02 2729901
  • Faksi: 02 2728844
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30
    Sh nga 08:00 deri më 14:00Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Kompania “Maktrend-transport dhe logjistikë” është formuar në vitin 1991 dhe paraqet një nga kompanitë e para për transport në Maqedoni. Nga vetë fillimi rruga drejt suksesit për Maktrend ka qenë në rritje, si rezultat i punës sonë të vazhdueshme, shumëvjeçare dhe të suksesshme.

Veprimtaria bazë e Maktrend është transporti ndërkombëtar i mallrave dhe deponimi i mallit nën mbikëqyrje doganore.

Kompania ka në dispozicion hapësirë afariste, depo publike doganore dhe park automjetesh të përbërë nga automjete transportuese (për ngarkim) që i plotësojnë standardet më të reja ekologjike (kamionë ekologjikë).

Momentalisht kompania Maktrend ka 24 të punësuar të cilët janë të aftë profesionalisht, që në mënyrë profesionale t’i përgjigjen detyrave të dhëna. Personeli i plotë në mënyrë strikt e ndjek politikën e kompanisë lidhur me cilësinë e shërbimit dhe kënaqësinë e klientit.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj