Макпетрол АД - Центар Делл

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноДостава

  • Адреса: Васил Ѓоргов 33-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
  • Локација: Капиштец

  • Телефон 2: 02 3109723
  • Факс: 02 3124624
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1454684236_7.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Макпетрол АД - Центар Dell покрај партнерството со Dell, денес е партнер со повеќе светски ИТ гиганти како Microsoft, Symantec, Cisco, VMware, Oracle, Escan, Veeam и други.

Нудиме:
• Преносни и персонални компјутери, сервери, мрежни компоненти, storage уреди, монитори, принтери, работни станици, периферни уреди...
• Софтвер за заштита на компјутерите
• Виртуелизациja
• Компјутерски мрежи

Макпетрол АД – Центар Dell денеска претставува една од најголемите и најискусните ИТ компании во Република Македонија. Почетоците Макпетрол АД на полето на информатиката се појавуваат уште од 70-тите години, а од 1996 година компанијата станува застапник на брендот Dell од САД.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи