Makoterm

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 52
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Telefon 2: 070 367442
  • Faksi: 02 3221926
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1571990036_55.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

NDËRMARRJE PËR TREGTI, SHËRBIME DHE PËRFAQËSIME

MAKOTERM është një kompani e themeluar në vitin 1988 me aktivitet parësor ngrohje, ventilim dhe ajër të kondicionuar. Duke marrë parasysh kërkesat e tregut, me kalimin e viteve kemi zgjeruar listën e aktiviteteve, kështu që sot përveç marrjes me ngrohje, ventilim dhe ajër të kondicionuar merremi edhe me elektrikë dhe materiale elektrike, hidraulikë, sanitari, kanalizime, ndërtime përfundimtare në ndërtimtare, trajtim të ujit (impiante për trajtimin e ujit, klorinim, ozonim, etj), si dhe import-eksporti dhe tregti me materiale të përdorura në këto aktivitete. Ne gjithashtu zotërojmë pajisjet tona me cilësi të lartë për kryerjen e çdo lloj instalimi ngrohjeje, hidraulike, sanitare dhe elektrike.

MAKOTERM jashtë R. Maqedonisë përfaqësohet nga disa kompani me të cilat bashkëpunon me sukses për shumë vite. Qëllimi ynë i vazhdueshëm është dhe mbetet cilësia e produkteve që shesim dhe shërbimeve që ne ofrojmë. Konfirmimi i kësaj është lista e gjatë e klientëve të kënaqur dhe certifikata ndërkombëtare e cilësisë, ISO 9001: 2008, lëshuar nga Kompania e Certifikimit Certop. Gjithashtu posedon licenca B dhe C për kontraktorët e ndërtimit të kategorisë së dytë dhe të tretë, si dhe autorizime për profesionistë mbikëqyrës, revizion dhe ndërtim.
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj