Макотерм

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Св.Кирил и Методиј (М.Х.Јасмин) 52
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10684 км
  • Локација: карши Театар центар

  • Телефон 2: 070 367442
  • Факс: 02 3221926
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1571990036_55.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

ПРЕТПРИЈАТИЕ ЗА ПРОМЕТ УСЛУГИ И ЗАСТАПУВАЊЕ

МАКОТЕРМ е компанија основана во 1988 година со примарна дејност греење, вентилација и климатизација. Согледувајќи ги барањата на пазарот, низ годините ја проширувавме листата на дејности, па денес освен со греење, вентилација и климатизација се занимаваме и со електрика и електро материјали, водовод, санитарија, канализација, завршни работи во градежништвото, третман на води (пречистителни станици, хлорирање, озонирање и сл.), како и увоз-извоз и трговија со материјали кои се користат во тие дејности. Исто така поседуваме сопствена висококвалитетна опрема за изведување на секаков вид на инсталации за греење, водовод, санитарија и електрика.

МАКОТЕРМ надвор од Р. Македонија е застапуван од повеќе компании со кои долги години успешно соработува. Наша постојана цел е и останува да биде квалитетот на производите кои ги продаваме и услугите кои ги нудиме. Потврда за тоа е долгата листа на задоволни клиенти и меѓународниот сертификат за квалитет, ISO 9001:2008, издаден од сертификациската куќа Certop. Исто така поседува и лиценци Б и Ц за изведувач на градби од втора и трета категорија, како и овластувања на стручните лица за надзор, ревизија и изведување.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи