Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Stip
 • Kumanovë
 • Strumicë
 • Prilep
 • Tetovë
 • Koçanë
 • Veles
 • Shën Nikollë
 • Strugë
 • Ohër
 • Kavadar
 • Gostivar
 • Mavrovë
 • Dellçevë
 • Vinicë
 • Gjevgjeli
 • Resnjë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Bujqësi - makina dhe makineri bujqësore - tregti
 • Ndërtimtari - makineri
 • Ndërtimtari - mekanizma
 • Traktorë
 • Makina - prodhim
 • Bujqësi - Makina Dhe Makineri Bujqësore - Pajisje Dhe Riparime
 • Dru - Makineri Për Përpunimin E Drurit
 • Makina Për Qepje - Industriale
 • Makina Për Paketim
 • Bujqësi - Makina Dhe Makineri Bujqësore - Pjesë Rezervë - Tregti
 • Makina Për Shtypshkronja
 • Qumësht - Bylmetari - Makina Dhe Pajisje
 • Makina Për Qepje - Përdorim Shtëpiak
 • Industri - Makineri Dhe Pajisje Industriale - Tregti
 • Ndërtimtari - Mekanizma - Pjesë Rezervë
 • Prerje - Makineri Dhe Pajisje
 • Automobila - Pjesë Rezervë - Tregti
 • Sharra Motorike
 • Vegla
 • Shtypje - Materiale Dhe Pajisje Shtypi
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Makina

Tom Bagat


 • Adresa: Bul.Shën Kliment Ohridski 43
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Toni Zmaj


 • Adresa: Penço Divanisov 2, f.Sokollarci
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7915 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh - D nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Unilam alati


 • Adresa: Mile Pop Jordanov 26
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Univerzal-93


 • Adresa: Bul.Revolucioni i Tetorit 58/2
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7862 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Veteks grup


 • Adresa: Goce Delçev 38
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7917 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00 • Sh - D nga 08:30 deri më 13:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vig Metal inzinering


 • Adresa: Llazar Kolishevski 74
 • Vendi: Vallandovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vip Element/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vip Ellement/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vitkom


 • Adresa: Zona industriale, Vasilevë 373
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7967 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vivavak kompani


 • Adresa: Gjorgje Andreeviq Kun 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhimi shped


 • Adresa: F.Krushopek
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7846 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhorxh komerc


 • Adresa: Vanço Kaçakov 15
 • Vendi: Nov Dojran
 • Distanca: ≈7988 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zimak


 • Adresa: Dovlexhik 17-a
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7906 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zmaj


 • Adresa: JNA 6
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7861 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zoran Iliev-Servis/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Çardak


 • Adresa: F.Bosillovë 153
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7976 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Сите показатели потврдуваат дека девизните резерви се во исклучително добра кондиција – на високо ниво и постојано се во сигурната зона. На крајот на септември ...
сите 107 | | | веќе видена

Министерот за економија Крешник Бектеши денеска оствари работен состанок со претставници од Секцијата на фризери при Занаетчиската комора на Скопје.На ...
сите 49 | | | веќе видена

„Пратениците од сите политички партии во Собрание да покажат одговорност и конструктивност и да ги донесат измените и дополнувањата на буџетот за 2020 година, ...
сите 123 | | | веќе видена

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги на Република Северна Македонија (РКЕ) повторно покажува нестручност и недоволно познавање на пазарот со ...
сите 105 | | | веќе видена

Угостителскта индустрија трпи големи штети во ковид кризата, а Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот не направи ништо. Со ова тврдење и Независната ...
сите 26 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj