Македонски центар за женски права-Шелтер за жени и деца жртви на насилство


  • Адреса: Вера Јоциќ 35
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10686 км
  • Локација: во близина на средното економско училиште

  • Факс: 02 2772400
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Финската министерка за финансии Рика Пура верува дека владата нема друг избор освен да ги намали пензиите засновани на заработка како дел од нејзините напори ...
сите 121 | | | веќе видена

Кога ќе ги споите пасиите за иновација и фудбал добивате уникатен интернационален стартап кој развива вештачка интелигенција за откривање млади таленти и ...
сите 14 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи