Македониум


  • Адреса: Никола Карев 62
  • Место: Крушево
  • Оддалеченст: ≈7452 км
Дејности:

споменици, музеи


  • Телефон 2: 075 232201
  • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Бизнисменот Трифун Костовски реагираше на денешното соопштение на Здружението на оштетени штедачи на Еуростандард банка, во кое се вели дека „повеќе од јасно“ ...
сите 40 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи