Радиус (100км)

 БИЗНИС

На македонскиот пазар на труд најмногу работници се бараат во секторот за административни и помошни услужни дејности и изнесува 2.72% Во третото тримесечје ...
сите 55 | | | прочитана: 316 | веќе видена

“Она што треба јавно и гласно да се збори е дека досегашниот систем, особено во последните години, е неодржлив и претставува камен околу врат на сите во ...
| | веќе видена

Австрија има намера да преземе законски дејства против планираното воведување патарина за користење на автопатите во Германија. Холандија веќе ја објави ...
сите 10 | | | веќе видена

next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи