Mak-Vozilo


  • Adresa: rr.808 nr.16 (Rr.Industriale p.n.)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7427 км

  • Telefon 2: 070 310321
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

ParkingWi-Fi Zonë

DS Servis


  • Adresa: rr.34 no.12 Ilinden
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7433 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

DS SERVICE është një kompani e themeluar në vitin 2016, qëllimi kryesor i së cilës është të ofrojë shërbim të shpejtë, profesional dhe mbi të gjitha cilësinë për shërbimin e kamionëve të rëndë.

Mapa

Зголемен број претставки за вознемирување на работното место се евидентирани годинава. До канцеларијата на народниот правобранител заклучно со ноември се ...
сите 86 | | | веќе видена

Лидерите на ЕУ 27 самитот во Брисел повикаа на јакнење на Европската економска и монетарна унија и посилна улога на еврото во светот. „Силна Европа значи и ...
сите 3 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj