Мак бис Инженеринг


  • Адреса: бул.Јане Сандански 7 лок.10
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7427 км
  • Локација: Т.Ц. Три бисери

  • Телефон 2: 070 278505
  • Факс: 02 2458176
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Фото и видео галерија

МАК БИС Инженеринг е компанија со високо реноме во областа на градежништвото и инженерингот.
Наша специjалност од оваа област се сите завршно градежни работи.

– Ѕидарски работи
– Керамичарски работи
– Водовод и канализација
– Електричарски работи
– Столарски работи
– Гипскартонски работи
– Фасадерски работи
– Молеро фарбарски работи
– Вентилации и климатизациа
– Ентериер и дизајн.

“Од идеа до реализација” е обврска и одговорност на целиот персонал на Мак Бис Инженеринг.
Искажаното задоволство на клиентите во врска со експедитивноста и квалитетот на извршените работи е секогаш голема награда за нас.

Идеата препуштете ја на профеционалци кои имаат долгогодишно искуство, контактирајте не и вашата идеа ќе стане реалност.


повеќе

Постови

Timeline Photos

10% на ентериер, уредување и реновирање.

10% на ентериер, уредување и реновирање.

Timeline Photos

Mak Bis Inzenering

Завршни работи во градежништвото

's cover photo

Купони

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи