Mak bazen  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00
    Sh - D nga 07:00 deri më 12:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1565096461_7.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Firma Mak Bazen prodhon pishina nga poliesteri me dimensione nga më të ndryshmet sipas dëshirës tuaj.
Pishina për në oborrin tuaj, pishina për fëmijët tuaj, për familjen tuaj, pishina për hotele dhe restorante.

Cilësia e pishinave nga poliesteri në kombinim me dizajnin italian është ajo që i bën pishinat të shkëlqyeshme në çdo aspekt. Ajo që mund të ju ofrojnë 9-të modelet e ndryshme të pishinave.

Ngjyra e pishinave është e kaltërt e hapur, por sipas dëshirës mund të jetë e bruzët (tirkiz) dhe ngjyrë rëre. Montimi është i shpejt dhe i lehtë, për dallim nga pishinat nga betoni. Vendosja bëhet në këtë mënyrë: gërmohet vrima përkatëse, përgatitet bazë konkrete, klasifikohet instalimi i pajisjeve, të gjitha gypat e nevojshme, pastaj vijon përforcimi me mbajtës dhe montimi modelit ekzistues i pishinës së dëshiruar. Çmimi i këtyre pishinave varion në aspekt të dimensioneve të pishinës, lloji dhe sasia e pajisjeve e cila është zgjedhur.

Të gjitha pishinat janë me pajisje komplete (filter dhe pompa). Me çdo pishinë të blerë fitoni 10 vite garancion të pajisjes nga poliesteri, 2 vite për pompat dhe filtrat.
Garancioni përjashton dëmtime nga irëmbajtja e gabuar dhe dëmtim nga veta e tretë.

Modelet e pishinave:

TORINO – Gjatësia: 4,60 m
- Gjerësia: 2,60 m
- Thellësia: 1,15 m

ALFA – Gjatësia: 6,40 m
- Gjerësia: 2,70 m
- Thellësia: 1, 50 m

LISBONA - Gjatësia: 6,60 m
- Gjerësia: 3,27 m
- Thellësia: 1, 25 m

ROMA - Gjatësia: 7,50 m
- Gjerësia: 3,70 m
- Thellësia: 1,09-1,67 m


PARIGI - Gjatësia: 8,70 m
- Gjerësia: 4,00 m
- Thellësia: 1,04-1,77 m

LONDRA - Gjatësia: 6,50 m
- Gjerësia: 3,40 m
- Thellësia: 1,00 - 1,60 m

ROMEN - Gjatësia: 9,30 m
- Gjerësia: 3,70 m
- Thellësia: 1,60 m

BRUXELLES - Gjatësia: 10,00 m
- Gjerësia: 4,00 m
- Thellësia: 1, 00-2,00 m
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Базен - ALFA

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Базен - ROMA

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Базен - TORINO

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Базен - PARIGI

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Базен - Romen

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Базен - BRUXELLES

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Базен - LONDRA

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Базен - LISBONA


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj