МАЈВОРЛД МАКЕДОНИЈА

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Партизански Одреди 14-1/1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7422 км
  • Локација: Аура центар

  • Телефон 2: 02 3091614
  • Факс: 02/3090068
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1552556698_32.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

myWorld компанијата ги вклучува брендовите Cashback World и Cashback World Partner.

Cashback World е бренд кој е активен во 49 земји низ целиот свет како глобална Куповна Заедница за потрошувачи во повеќе сектори. Cashback World Program е програмата која им нуди долгорочно партнерство, напредни решенија за лојалност, нови и лојални потрошувачи и зголемување на прометот на Cashback партнерите.

Во моментов, активни се повеќе од 14 милиони Членови во светот кои добиваат ексклузивни предности при пазарувањето.

Cashback World гради мрежа на компании, мали и средни претпријатија, онлајн партнери и големи претпријатија кои им овозможуваат предности при пазарувањето на секој купувач кој е регистриран во лојалната програма. Секој купувач има можност, бесплатно да се регистрира, да стане Член и да добива предности при секое купување во секој трговски сектор низ целиот свет. Членовите добиваат предности во вид на Cashback и собираат Shopping Points кај повеќе од 140,000 Cashback партнери. Во Македонија, Cashback World, има повеќе од 260.000 членови и 1.600 Cashback Трговски партнери.

Нашата мисија и цел е да им овозможиме на сите луѓе да заштедат пари при вршење на секојдневните купувања кои секако ги прават. Исто така, со секое купување автоматски компанијата собира фонд за проекти за помош. Благодарение на Child & Family фондацијата, секој член има можност пасивно и активно да помага на младите и семејствата низ светот на кои им е потребна помош. Од друга страна пак, преку Greenfinity фондацијата заедно со Членовите промовираме глобална заштита на животната средина, спроведуваме иновативни проекти за заштита на климата и инвестираме во обновливи извори на енергја. Двете фондации имаат реализирано неколку проекти во Македонија.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи