Mag komerc

ParkingAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreDërgesë

  • Adresa: Kosturski Heroi 57 lok.1 (29 Nëntori)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Telefon 2: 070 266459
  • Faksi: 02 3211073
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1397222937_14.jpg?t=true&w=300&h=300


MAG KOMERC është themeluar në vitin 1994. Filluam me pajisjen e objekteve të vogla të shitjes dhe magazinave.
Nga viti në vit ne zhvillohemi dhe përmirësohemi dhe me çdo projekt të ri fitojmë njohuri të reja. Sot, MAG Komerc ofron një gamë të gjerë produktesh në fushën e rafteve metalike, karroca për pazar, sisteme hyrje-daljesh, kasa dhe pajisje të tjera shtesë për supermarket, diskonte, magazine, butiqe, parfumeri, farmaci, etj.

Stafi ynë profesionist për instalime të pajisjeve ekzistuese edukohet vazhdimisht duke ndjekur kurse të ndryshme. Varësisht nga lloji dhe madhësia e punës, ne kryejmë dhe vëzhgim dhe organizim deri në dërgesën përfundimtare të pajisjeve për klientët tanë. Ne dërgojmë dhe instalojmë pajisje në të gjithë vendin dhe jashtë shtetit, ku ekipet tona me përvojë dhe me arsimim profesional garantojnë montim të shpejtë dhe efikas të pajisjeve në dyqanin tuaj.
Dëshira për të krijuar një objekt të mirë dhe funksional na ndihmon të fitojmë besimin e një numri gjithnjë e më të madh klientësh, dhe në atë mënyrë ne zhvillojmë rrjetin tonë të produkteve dhe shërbimeve.
Sot jemi përfaqësues të autorizuar të shumë brendeve botërore, besimi i të cilëve bazohet në bashkëpunimin e ndërsjellët shumëvjeçar dhe punimin e përbashkët me sukses të projekteve.
Projektimi i ideve për çdo lloj objekti shitës dhe magazinë, ndjekja e trendeve moderne na mundëson të jemi një hap përpara konkurrencës.

Dëshirat tuaja janë sfida jonë për objekte moderne.
MAG Komerc vazhdon me ndjekjen e trendeve botërore dhe risitë në fushën e saj.
Qëllimi unë janë klientë të suksesshëm dhe të kënaqur!
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Shopping basket

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Shopping basket

Retail Price - VAT Included:Ask for price

WIRE TECH

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Shopping basket

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Standard pallet system

Retail Price - VAT Included:Ask for price

DRIVE IN Pallet system

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Do it yourself

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Gibam Shops

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Gibam Shops

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Wanzl SB

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Wanzl SB

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Wanzl SB

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Wanzl SB

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Wanzl SB

Retail Price - VAT Included:Ask for price

SCS cash register

Retail Price - VAT Included:Ask for price

SCS cash register


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj