Macedonian Academy of Science and Arts (Makedonska akademija na naukite i umetnostite)


  • Address : bul.Krste Misirkov 2
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7852 км

  • Telephone 2: +389 2 3235410
  • Fax: +389 2 3235501
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Халкбанк АД Скопје подготви специјален производ – Потрошувачки кредит за здравствени работници , кој е со фиксна каматна стапка од само 4% во првите две ...
сите 16 | | | веќе видена

Официјалните податоци на АСО покажуваат дека осигурителните компании во корона услови веројатно го подобруваат работењето од лани во првото полугодие. Нивото ...
сите 14 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги донесе одлука со која малопродажните цени на ЕУРОСУПЕР БС-95, ЕУРОСУПЕР БС-98, ЕУРОДИЗЕЛ (Д-Е V) и Екстра ...
сите 30 | | | веќе видена

Министерот за економија Крешник Бектеши денеска оствари видео состанок со амбасадорката на Обединетото Кралство, Рејчел Галовеј. На состанокот се разговарало ...
сите 113 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel