Luta-Dekor


 • Adresa: Lenin 119/A
 • Vendi: Tetovë


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  Knaufistika


  • Adresa: Kërste Nalle 136
  • Vendi: Manastir
  • Distanca: ≈7480 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

  Knaufistics është një kompani që punon në fushën e ndërtimit dhe është e angazhuar në bërjen e brendshme me produkte të ndërtimit të thatë nga KNAUF bërë plotësisht dhe fasadat demit përfunduar.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1539327102_17.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Ingres


  • Adresa: Bul.K.J.Pitu 24/15 mezanin
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7426 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1616058364_82.png?t=true&w=300&h=300

  Xufi Dekor


  • Adresa: Rr.448 p.n.
  • Vendi: Gostivar
  • Distanca: ≈7401 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 18:00

  Prodhim dhe montim të ristelave (llajsnave) nga gipsi dhe elementet tjera nga gipsi.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1610707347_54.png?t=true&w=300&h=300

  Profi Dizajn


  • Adresa: Rr.8 nr.156-A, Lagja.Ilinden
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7434 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

  Profi Dizajnt filloi me vizionin për të lehtësuar kushtet dhe punën e ndërtimit, suvasë dhe fasadave për ndërtesa banimi dhe komerciale, për pronarët e shtëpive dhe pronarët e hapësirave të biznesit.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1594291602_1.png?t=true&w=300&h=300

  Министерот за економија Крешник Бектеши, кој престојува во неколкудневна посета на Брисел, на денешната средба со еврокомесарот за економија Паоло Џентолини ...
  сите 124 | | | веќе видена

  Скопје, 7. мај 2021 (ИНПРЕС) – Како што најави и претходно, министерот за економија Крешник Бектеши и денеска повтори дека угостителските објекти за свадби и ...
  сите 61 | | | веќе видена

  За дури 10,8 проценти пораснале цените на маслото и маснотиите за еден месец објави денеска Државниот завод за статистика. Зеленчукот и компирите во април биле ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Време зa читање: 2 минути Најстарата и најпопуларна криптовалута, биткоин, денес забележа раст од скоро 3 проценти. Цената на биткоинот во моментов лебди околу ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj