Luks keramika

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 072 246525
  • Faksi: 031 415873
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00
    Sh nga 08:00 deri më 15:00Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

- Shitje dhe montim të pllakave keramike

- Pajisje për banjo

- Sanitari
më shumë
Retail Price - VAT Included:1.470 MKD

Плочки White Imperial

Retail Price - VAT Included:1.100 MKD

Плочки Veritaas Carrara

Retail Price - VAT Included:1.470 MKD

Плочки Maroon Imperial

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Tiles

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Tiles

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Bathtub


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa
Купони

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj