Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Ohrid
 • Veles
 • Kicevo
 • Bitola
 • Gostivar
 • Kumanovo
 • Stip
 • Kratovo
 • Strumica
 • Negotino
 • Prilep
 • Struga
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Lounge bars
 • Cafes
 • Restaurants a - z
 • Pizzerias - restaurants
 • Restaurants - bistros
 • Restaurants - Pubs
 • Hotels
 • Catering
 • Fast Food Restaurants
 • Motels
 • Children'S Game Centres, Entertainment & Nursing
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Lounge bars


Haybori


 • Address : Todor Cipovski Mergan b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7393 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Taboo


 • Address : Jane Sandanski 71
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7393 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trokadero Lounge


 • Address : Ilindenska 282
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7393 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

Нашата прва љубов беше кујната. Бевме фасцинирани од нејзината способност да ги прави луѓето среќни. Фокусирани сме на создавање јадења што остануваат во вашиот ум и во околината што ви дава топлина на гостопримство. Вкусот што го нудиме е универзален, несомнен за секој што јаде во нашиот ресторан.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1607072072_11.png?t=true&w=300&h=300

University Lounge/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Liquid


 • Address : bul.Braka Ginoski b.b.
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7402 км

Categories:

lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

V Club


 • Address : Goce Delcev 54
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7402 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 00:00

Categories:

lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pizza bar Relax


 • Address : Kej Bratstvo Edinstvo b.b.
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7403 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 01:00

Categories:

cafes, lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bo Bowling


 • Address : LJubljanska 4, City Mall floor 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 10:00 to 00:00 • Fri - Sat from 10:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bis (Lounge bar Bis)


 • Address : Dragisa Misovic 1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

Categories:

lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Revija


 • Address : bul.Partizanski Odredi b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км

Categories:

cafes, lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Giovani (Dzovani)


 • Address : bul.Partizanski Odredi 64
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 08:30 to 00:00 • Fri - Sat from 09:00 to 01:00 • Sun from 10:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Laung bar Katana


 • Address : Mile Pop Jordanov 72
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tribeca - Botanic Shop & Cafe


 • Address : bul.Ilinden 104
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 09:00 to 00:00 • Fri - Sat from 09:00 to 01:00

Categories:

cafes, lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Seir


 • Address : Franklin Ruzvelt 63-A
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

Categories:

lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mlecen bar


 • Address : Ankarska 21
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

Categories:

lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kono bar


 • Address : Bul.Partizanski Odredi 40-1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

V pub


 • Address : bul.Osloboduvanje 60-a
 • Place: Kicevo
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

Categories:

lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Majdan


 • Address : Kosturski Heroi 38
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kantina


 • Address : Radnanska 4/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Tue - Wed , Thu , Sun from 09:00 to 00:00 • Fri - Sat from 09:00 to 01:00

Categories:

lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Twins


 • Address : Gradski park b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

Categories:

cafes, lounge bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Бизнисот на Адора инженеринг, на Чифлиганец, се проширува и во топлинската енергија. За околу 9.3 милиони евра, Чифлиганец, ја купува „Топлификација“која е во ...
сите 29 | | | веќе видена

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
сите 39 | | | веќе видена

Градот и мразот се најизразени ризици во земјоделското осигурување. Во првите шест месеци годинава над 70 отсто од вредноста на сите исплатени штети во ...
сите 51 | | | веќе видена

Големите домашни извозни компании со доминантна приватна сопственост кои реализирале најмалку 30 проценти од своите приходи од извоз во последната фискална ...
сите 25 | | | веќе видена

На некои може да им се чини дека инфлацијата е проблем што ќе исчезне, многу е веројатно дека ќе доведе до криза во наредните години, предупредија економистите ...
сите 47 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel