Logos Plus

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicionerFëmijët janë të mirëseardhur

  • Adresa: Aminta III 75 (Lleninova)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км
  • Lokacioni: Vednash do Holandska Ambasada

  • Telefon 2: 02 3225502
  • Faksi: 02 3225502
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 22:00Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Kurse gjuhësore

- GJUHË ANGLEZE
- KURSE PËR FËMIJË NGA 5 DERI 7 VJETË
- KURSE PË NXËNËS – SENIORË
- KURSE PËR NXËNËS TË SHKOLLAVE TË MESME
- KURSE Të RREGULLTA DHE INTENZIVE PËR TË RRITUR
- KURSE TË SPECIALIZUARA PËR TË RRITUR
- GJUHË GJERMANE
- GJUHË FRENGE
- GJUHË SPANJOLE
- GJUHË ITALIANE
- GJUHË SHQIPE
- GJUHË GREKE
- GJUHË RUSE
- GJUHË MAQEDONE PËR TË HUAJ

Shërbime tjera

- ORË INDIVIDUALE PËR FËMIJË DHE TË RRITUR PËR GJUHË TË HUAJ
- VËRTETIME PËR NJOHJE TË GJUHËS
- PËRKTHIME (NGA PËRKTHYES GJYQËSOR TË AUTORIZUAR PËR GJUHË)
- KURSE KOMPJUTERIKE PËR FËMIJË
- KURSE KOMPJUTERIKE PËR TË RRITUR
më shumë
50%save
Retail Price - VAT Included:8.000 MKD4.000 MKD

Preparatory English classes for TOE ...

50%save
Retail Price - VAT Included:8.000 MKD4.000 MKD

Initial intensive course in German ...


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj