Lliri grup

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Rr.Industriale p.n.
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7821 км

  • Telefon 2: 075 857677
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1508936445_41.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Kompania jonë ofron lloje të ndryshme të gurëve dekorativ natyror si mermer, granit, gur ranor, etj.
Llojet e ndryshme të gurëve dekorativ janë një zgjidhje e përkryer për bukurinë e oborrit tuaj, shtëpisë, hapësirës për punë etj, ku do të kënaqeni në bukurinë dhe shkëlqimin e gurit.

Për një pamje të përkryer të murit me gurë dekorativ mund të shtohen ndriçime të veçanta, me të cilat mund të kënaqeni në ngjyrat e përkryera të gurit.
Guri dekorativ i zgjedhur me kujdes ka një bukuri natyrore dhe paraqet lidhjen ndërmjet natyrës dhe tokës. Muri i punuar bukur, oborri, zyra me gur dekorativ është një ide e mirë për dekorim, dhe kështu mundësohet një transformim unik i hapësirës në të cilën funksiononi.

Gurët dekorativ vendosen lehtë dhe shpejt, janë rezistentë ndaj kushteve të jashtme (nga -50C deri +70C) dhe kanë përdorime të ndryshme si:
• për dekorim të zyrave, kafeterive, picerive, restoranteve, etj.
• për ambiente të jashtme (fasada muri, shtylla, oborre, dekorim të hyrjeve, etj )
• për ambiente të brendshme (dekorim të mureve, kaminave, shtyllave, banakëve etj.)
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj