Лкв Костовски


  • Адреса: Вардарска 7
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7472 км
  • Локација: Каласлари
Дејности:

гпс - системи/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
Слика од локација
Мапа

Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој на сметките на 152 субјекти, исплати близу 149 милион денари за субвенции.Директорот на ...
сите 17 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи