Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
 • Sveti Nikole
 • Bitola
 • Skopje
 • Stip
 • Tetovo
 • Berovo
 • Kocani
 • Strumica
 • Kumanovo
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Livestock breeders
 • Agricultural farms
 • Milk & dairy products
 • Agricultural products - retail
 • Meat & meat products
 • Grain Growers
 • Animal Feed
 • Slaughteries (Meat Processing)
 • Dairies & Dairy Farms (Milk Production)
 • Pet Food & Supplies Retail
 • Butchers
 • Feedmills
 • Veterinary Clinics (Veterinarians)
 • Animal Feed - Additives & Premixes
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Livestock breeders


Margo Bran


 • Address : Dimitar Andonov Papradishki 143
 • Place: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medi


 • Address : Rashtanski pat b.b.
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7465 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nisevi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ovcepolka-svinjarska farma/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Papu/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pig sti farm/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Seko mel


 • Address : Nemanichni pat b.b.
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7468 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sheep-breeders-Resen/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sheepfarm Trajkovski/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Toni Faca


 • Address : Pencho Divanisov, s.Sokolarci b.b.
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7489 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Uni Agro


 • Address : Novo Selo b.b.
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7467 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Uni Agro


 • Address : s.Amzabegovo
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7475 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vi Al


 • Address : 8-mi Septemvri (Marshal Tito), Chashka 42
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7466 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vidral prom/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vimes


 • Address : s.Vinichka Krshla
 • Place: Vinica
 • Distance: ≈7506 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vitol


 • Address : Sv.Kliment Ohridski 21
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7479 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zdravkovci/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zik Suvo Pole/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zipe Toni/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zito Males-Pig Farm (Zito Males-svinjarska farma)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

На работниците им се исплаќаат и надоместоци за храна и превоз и низа други стимулативни додатоци за работни резултати и продуктивност. „Томи“ оваа година на ...
сите 2 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 87 | | | веќе видена

Еден од главните директори на Spotify заработи повеќе од 9 милиони долари во залиха само неколку дена откако објави дека отпуштаат луѓе, со што акциите ...
сите 45 | | | веќе видена

Членовите на Комисијата за финансирање и буџет се сретнаа со претставници од Светска банка. Во фокусот на средбата беше ажурираната систематска дијагностика за ...
сите 50 | | | веќе видена

Македонските банки, добро капитализирани и ликвидни, се соочија со неколкуте кризи во изминатиот период. Нивната отпорност на кризата се должеше на нивните ...
сите 31 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel