Лирија


  • Адреса: с.Жеровјане 1
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7397 км

  • Телефон 2: 075 404333
  • Факс: 044 366067
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Попова Шапка е спремна за зимската сезона, која официјално ќе почне на 15-ти, или 20 декември. Направени се на време сите потребни инспекции, сите технички ...
сите 11 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Поради воведувањето на еврото во Хрватска, наскоро ќе бидат достапни само 40 отсто од банкоматите. Околу 50 од нив беа затворени во ...
сите 23 | | | веќе видена

Државниот завод за статистика денеска објави дека трошоците на животот во ноември се зголемени за 19,5 проценти во споредба со истиот месец лани, а цените на ...
сите 93 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи