Lio caffe (Lio kafe)

6 days a week

  • Address : ul.102 b.b., s.Lesok
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈7821 км

  • Telephone 2: +389 72 309999
  • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Photo of Location
Photo of Location
Map

Потрошувачката кошничка надмина 34.000 денари. За основна живеачка на едн просечно семејство минатит месец биле потребни 200 денари повеќе споредено со еден ...
сите 39 | | | веќе видена

Потпретседателот на Владата задолжен за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи во рамки на работната посета на ...
сите 29 | | | веќе видена

Познатиот бизнисмен Ванчо Чифлиганец, преку неговата фирма „Адора инженеринг“ купил нови 48.837 обични акции на Комерцијална банка, со што стана сопственик на ...
сите 7 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel