Lingvafan

ParkingTransport publikAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreFëmijët janë të mirëseardhur

  • Adresa: Bul.Jane Sandanski 118-1/2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км

  • Telefon 2: 02 2446227
  • Faksi: 02 3228921
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1504079557_17.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

KUSH JEMI NE:

Qendër e akredituar për gjuhë të huaja me certifikatë për cilësi të MAQS- Asociacioni Maqedonas për Cilësi në Mësimin e Gjuhëve të Huaja, anëtare e asociacionit EAQUALS - Asociacionit Europian për Cilësi në Mësimin e Gjuhëve të Huaja. Themelues i MAQS.


Themeluar në vitin 1990, me seli në Shkup, me tre zyra në tre lokacione:

1. Aerodrom: 02/446 - 227
2. Qendër: 02/3117 - 386
3. Taftalixhe 2: 02/ 3078 - 969

CILI ËSHTË AKTIVITETI YNË:

Kurse të përgjithshme në:
- Anglisht, gjermanisht, shqip, greqisht, frëngjisht, italisht, turqisht, spanjisht, sllovenisht dhe maqedonisht për të huaj;
- Kopsht në gjuhën angleze për fëmijë të moshës parashkollore;
- Maqedonisht për të huaj;
- Testim të gjuhës së huaj dhe certifikim;
- Kurse të specializuara në gjuhë të huaja të përshtatura sipas kërkesës së klientëve dhe nivelit të njohurisë së gjuhës;
- Kurse fundjave;
- Përkthime dhe përkthime konferencash;
- Kurse gjuhe individuale(me një person);
- Kurse në ambientet e klientëve;
- Kurse përgatitore për provime ndërkombëtare;;
- Testim të gjuhës së huaj për dhënie certifikatash.


KUSH JANË STUDENTËT TANË:

- Fëmijë të moshës parashkollore nga 4 -6 vjet;
- Fëmijë të shkollës fillore;
- Të rinj;
- Studentë universitarë;
- Të rritur;
- Specialistë;
- Studentë të huaj dhe ekspertë.

PROFILET E KURSEVE:

- Kurse të përgjithshme, fillestare, të avancuara dhe të specializuara, nivel A1-C2 sipas CEFR;
- Kurse për komunikim në gjuhën angleze dhe gjuhë të huaja të tjera;
- Kurse përgatitore për certifikata Kembrixh FCE, CAE, IELTS, TOEFL, BEC, ILEC, BULATS;
- Kurse të specializuara në grupe për komunikim zyrtar dhe profesional;
- Kurse për rifreskim të njohurive;
- Kurse në gjuhën angleze për qëllime të veçanta;
- Kopsht në gjuhën angleze;
- Kurse individuale (me një person);
- Kurse fundjave
- Përkthime.


KOHËZGJATJA E KURSEVE:

- Module prej rreth 80 orë gjatë një viti shkollor;
- Module prej rreth 70 orë shkolle në kohëzgjatje prej 16 javësh;
- Module intensive prej 40-48 orë shkolle në kohëzgjatje prej 8 javësh;
- Me kërkesë, module fleksibile për kurse me porosi.

TESTIM:

- Kontroll i njohurive gjatë regjistrimit të dëgjuesve të rinj (entry tests);
- Testim për përparimin dhe arritjen e rezultateve (progress tests);
- Certifikatë për ndjekje të kursit;
- Testime përfundimtare me analiza për rezultatet(final tests);
- Testime individuale (me kërkesë) për vlerësim të nivelit në lexim, shkrim, dëgjim, të folur dhe gramatikë;
- Testim për kontroll të njohurive me dhënie të vërtetimit.
më shumë
10%save
Retail Price - VAT Included:6.000 MKD5.400 MKD

German courses for adults

Retail Price - VAT Included:Ask for price

English kindergarden

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Rental of premises

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Translations


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj