Lim Bus

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 071 252929
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1466774638_4.jpg?t=true&w=300&h=300


Limbus është një kompani e besuar, me specialistë të udhëtimit të pasionuar që të krijojnë udhëtime të përshtatshme në shumë destinacione të ndryshme në Gjermani. Limbus nuk është e angazhuar vetëm për tju siguruar juve me një udhëtim të mirë, ne jemi gjithashtu të angazhuar për të siguruar lumturinë tuaj dhe rehatin përmes procesit të tërë. Për të filluar udhëtimin tuaj, e gjitha që ju duhet të bëni është të na telefononi ose na kontaktoni përmes formularit të kontaktit, dhe ne do të ju tregojmë kohën më të mirë për të zgjedhur udhëtimin tuaj!

Çfarë ofrojmë:

Ne jemi të përkushtuar për të ofruar shërbime të udhëtimit të cilësisë më të lartë, duke kombinuar energjinë tonë dhe entuziazmin, me vitet tona të përvojës. Kënaqësia jonë më e madhe vjen nga shërbimi i numërit të madh të klientëve të kënaqur që kanë përjetuar udhëtimin me autobusë të Limbus
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj