Лика Чопова


 • Адреса: Џон Кенеди 18
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лица

  Вера


  • Адреса: Никола Парапунов 25-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7421 км

  Основани сме со цел да им се пружи висококвалитетна услуга и олеснување на старите лица и нивното семејство. Контакт: 078/434-149

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1623229642_18.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаРаботиме нон-стопКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лица

  Лабос


  • Адреса: Христо Татарчев (Сава Ковачевиќ) 242-в
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7428 км
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

  Во мирен дел од урбаната средина, блиску до центарот на градот, вршиме сместување и згрижување на стари и изнемоштени лица.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1472811659_97.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноДостапно за хендикепирани лица

  ЈЗУ Специјализирана болница за геријатриска и палијативна медицина "13 Ноември"


  • Адреса: Борис Сарафов (4-ти Јули) 129
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7418 км
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

  Јавната здравствена установа Геронтолошки Завод "13 Ноември" се наоѓа во Скопје, ул.4 јули 129 во Општина Ѓорче Петров и една единица во Општина Битола, ул.Лавчански пат бб. Располага со четири објекти (Геријатрија, Мајка Тереза-Злокуќани и двата Хосписи во Скопје и Битола).

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1548670563_63.png?t=true&w;=300&h;=300
  ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаРаботиме нон-стопКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лица

  Панада


  • Адреса: с.Орешани
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7443 км

  „Панада“ е приватна професионална установа за нега и грижа на изнемоштени, стари и болни лица, во прекрасна природа, еколошки чиста средина, надвор од градската загаденост која нуди мир и спокој покрај Вардар. Професионален тим кој нуди идеална нега и грижа.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1581418041_53.png?t=true&w;=300&h;=300
  Мапа

  Уставниот суд ќе ја испитува уставноста на одредбата за исплата на апанажа за функционери кои се разрешени или поднеле оставка пред истекот на мандатот, објави ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Најмалку сто објекти се греат на мазут и екстра лесно масло за домаќинства. Мазутот е исклучително „валкан“ енергенс, но не е за потценување ниту екстра ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Време зa читање: 2 минути Шпаркасе банка ги известува своите ценети клиенти пензионери дека, пензиите за месец јануари 2023 година ќе се исплаќаат од ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи