Lignum Dizajn

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.Partizanski Odredi 149, mez.2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7420 км

  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555499255_44.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Lignum Dizajn është një kompani që merret me prodhimin dhe tregtimin e produkteve të drurit dhe është përfaqësues zyrtar dhe distributor i liderit rajonal në prodhimin e drurit dhe produkteve të drurit - R. Serbia.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj