Lift majstor servis


 • Address : Hristo Tatarchev (Sava Kovachevikj) 1 lam.1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10686 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  6 days a weekInternet accessWi-Fi Zone

  Lift inzenering


  • Address : Kosta Novakovikj 7 lok.10
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10686 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 17:00

  Производство, продажба, монтажа и сервис на лифтови, ескалатори и дополнителна опрема.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1522402452_0.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Servis Liftkom  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554368755_33.png?t=true&w;=300&h;=300

  Daka servis


  • Address : Panche Peshev 12
  • Place: Kumanovo
  • Distance: ≈10684 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 19:00

  Daka – SERVIS is a company for production, service, installation and repair of all types of elevators, escalators, movable tracks, parking systems, platforms, rails …

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1668609704_64.png?t=true&w;=300&h;=300

  Miabo elektro lift


  • Place: Skopje

  Компанијата е специјализирана за продажба, сервис и одржување на лифтови и гаражни врати. Обезбедуваме исплатливи и паметни решенија за потребите на клиентите. Од основањето па до сега компанијата има реализирано многу успешни проекти. Имаме капацитет за реализирање на вашите објекти.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1654500870_86.png?t=true&w;=300&h;=300
  Map

  Струјата и горивата ги горат најголемите и најуспешни македонски компании. Ситуацијата е повеќе од алармантна, а реакциите на Бранко Азески, претседателот на ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Третата по големина економија во светот, Јапонија, најверојатно ќе влезе во рецесија во 2023 година, изјави во вторникот за CNBC истражувачката компанија ...
  сите 104 | | | веќе видена

  Фудбалскиот тренер Александар Влахо и поранешниот фудбалер Бесим Речи се сопствениците на проектите за изградба на три фотосоларни централи кои ги продава на ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Време зa читање: 9 минути Валентина Дисоска врши две значајни функции – претседателка е на Здружението на бизнис-жени и на Националната платформа за женско ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Две жени кои останаа без работа на Твитер кога милијардерот Илон Маск ја презеде сопственоста на социјалната мрежа, ја тужеа компанијата пред федералниот суд, ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel