LG Vest Balkan  • Telefon 2: 071 391545
  • Faksi: 02 3097090
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1579593016_28.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Линде Гас
Me mbi 60 000 të punësuar dhe përfaqësim në më shumë se 100 shtete, Grupacioni Linde është lider në botën e prodhimit, furnizimit me gaz industrial dhe mjekësor.

Gazrat tona industrial përdoren kudo nëpër botë, pothuajse në të gjitha fushat e industrisë dhe shkencës, kurse gazrat tona mjekësore u mundësojnë profesionistëve nga fusha e mjekësisë të optimizojnë shërbimet e tyre. Gama e produkteve të Linde Gas përfshin gjithçka, nga gazra atmosferike, oksigjen, azot, argon, deri tek helium, acetilen, hidrogjen, dioksid karboni dhe monoksid, si dhe përzierje gazrash, gazra mbrojtës për aplikim për saldim, gazra fisnikë dhe gazra specialë me pastërti të lartë.

Gjithashtu, klientëve u ofrojmë shërbime të plota për mbështetje si dhe pajisje teknike, kurse ekipi ynë i përkryer i ekspertëve me kënaqësi, me dëshirë do ta ndajnë 'know-how' të tyre për aplikimet më të reja dhe teknologjinë në shkencë.
Në ju ofrojmë dhe një gamë të gjerë fluorodioksideve media freskuese, si dhe media freskues natyrale, përfshi dhe amoniakun dhe hidrokarbonin.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj