Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Хотели
 • Ресторани
 • Кампови
 • Одморалишта
 • Плажи
 • Апартмани И Приватни Соби - Изнајмување
 • Ресторани - Национални
 • Спа Центри
 • Конференциски Капацитети И Услуги
 • Кафе-Барови И Кафе-Клубови
 • Сауни
 • Ресторани За Свадби
 • Тениски Игралишта
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Летувалишта во Охрид


Робинсон сансет хаус-Robinson sunset house


 • Адреса: Лагадин б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7871 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ројал Вју


 • Адреса: Јане Сандански 2
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км
 • Работно време: Пон - Чет од 07:00 до 00:00 • Пет - Саб од 07:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сахара


 • Адреса: Сатеска 77
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7864 км

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Свети Стефан


 • Адреса: бул.Туристичка, нас.Св.Стефан
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7869 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Силекс


 • Адреса: нас.Св.Стефан б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7869 км

Дејности:

хотели, плажи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сити Палас


 • Адреса: Кеј Македонија (Кеј Маршал Тито) 31
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Скај Корнер (Sky Corner)


 • Адреса: бул.Македонски Просветители 1
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Славејче


 • Адреса: нас.Св.Стефан б.б.
 • Место: Охрид

Дејности:

одморалишта

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

СУ


 • Адреса: Кеј Македонија (Кеј Маршал Тито) 91-а
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Универзитет Св.Кирил и Методиј - Конгресен Центар


 • Адреса: с.Коњско
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7869 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фламенго


 • Адреса: бул.Туристичка 92
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7865 км

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хотел Александрија


 • Адреса: Коста Абраш б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хотел Интернационал


 • Адреса: АСНОМ 109
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хотел Мизо


 • Адреса: Васил Стефоски 1
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7864 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хотел Орце Николов


 • Адреса: нас.Св.Стефан
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7868 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хотел Тино


 • Адреса: Кеј Македонија (Кеј Маршал Тито) 55
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хотел Тино-Свети Стефан


 • Адреса: нас.Св.Стефан б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7868 км

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хотел Уник (Unigue Resort & Spa )


 • Адреса: Партизанска 56
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хотел Холидеј-М


 • Адреса: нас.Св.Стефан
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7868 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Државниот пазарен инспекторат во континуитет правеше контрола и надзори по одлуките и во текот на вчерашниот ден, рече директорот на ДПИ, Горан Трајковски. ДПИ ...
сите 133 | | | веќе видена

Според податоците на Државниот завод за статистика, во четвртото тримесечје од 2023 година, стапката на слободни работни места изнесува 1.90 %. Бројот на ...
сите 50 | | | веќе видена

Силни оперативни резултати ја одбележаа 2023 година, покажувајќи значителен напредок во деловното работење, особено кога ќе се земе предвид падот на ...
сите 38 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи