Летница


 • Адреса: Ленинова б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7542 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  Далма


  • Адреса: Петар Поп Арсов 22
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00 • Саб од 10:00 до 15:00

  "Бидете гостин на сопствената забава“- Далма Фоод & Кетеринг Сервис

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1452867400_87.jpg?t=true&w=300&h=300
  ПаркингПлаќање со кредитни картичкиПрилагодено за пушачиМузика во живо / DJ

  Везилка


  • Адреса: Борис Трајковски 174-а (Првомајска)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7429 км

  Везилка е нов модерен ресторан за свадби, деловни настани и прослави. Везилка нуди и сопствен кетеринг сервис, неодолива храна која е професионално подготвена, декорирана и сервирана за уникатно гурманско доживување.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1522751368_0.png?t=true&w=300&h=300
  Работиме 6 дена во неделатаДостава

  Кет кетеринг


  • Адреса: Никола Парапунов б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7421 км
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

  КЕТ КЕТЕРИНГ нуди најразлични видови на кетеринг прилагоден според вашите потреби и барања.

  Дејности:

  кетеринг

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/16b2a57383a817e2db12b698c8d37636.jpg?t=true&w=300&h=300

  Индустри Сервис


  • Адреса: бул.Јане Сандански 113-а/1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7428 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:30

  Индустри Сервис е лидер на пазарот во Македонија за организирана исхрана и индустриски кетеринг, како сервис наменет за потребите на индустријата.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1549440588_24.png?t=true&w=300&h=300
  Мапа

  Македонската банкарска асоцијација информира дека банките и штедилници интензивно преземаат активности за заштита на здравјето на клиентите.„Апелираме до ...
  сите 27 | | | веќе видена

  На просечно четиричлено семејство во март оваа година му биле неопходни најмалку 32.841 денар за задоволување на основните потреби, покажува минималната ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Во целиот изминат период, од почетокот на кризата поради коронавирусот па наваму, Стопанската комора на Македонија презеде екстензивни активности за да ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Скандалозно и парадоксално до максимум. Во време на светска пандемија и вонредна состојба во државава, во услови кога илјадници луѓе остануваат без работа, ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи