Leonardo


  • Adresa: Vanço Përke 123/1 lok.21
  • Vendi: Stip
  • Distanca: ≈7920 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:30 deri më 20:00
    Sh nga 09:30 deri më 15:00Mapa

Минималната плата од декември ќе биде зголемена за 2.000 денари и ќе изнесува 14.500 денари што, според Владата, е историски највисок износ досега. ...
сите 96 | | | веќе видена

Развојот на технологијата ги смени нашето секојдневие и начинот на живот, но и начинот на водење бизнис. Се менуваат деловните процеси, структурата и на ...
сите 40 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj