Leokar

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Orce Nikollov 98
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10683 км
  • Lokacioni: Карши форплеј, задна страна на зградата е влезот

  • Telefon 2: 070 307899
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1537511657_25.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Leokar Flooring është një kompani e specializuar në importin e dyshemeve (qilimave, tapeteve në pllaka, dysheme PVC, dysheme linoleum, parkete ekskluzive tre shtresore, dysheme ekskluzive laminat, dysheme ngritura ..)

Qilima ne ju sugjerojmë i plotësojnë të gjitha kriteret sipas standardeve të Bashkimit Evropian ISO EN 1307 I EN 14014: 2004 / AC: 2006, I plotëson testet e ndezjes së vështirë nga zjarri (EN13501-1), përmbajtje Pentachlorophenol, emisione të Formaldehyd, karakteristika kundër rrëshqitjeve, antistatike emisione të VOC, TVOC, SVOC (C16 të C22) të dëmshme, Cancerogenic Substances (EU-list Class 1 a. 2) sipas GUT - Association of Environmentally Friendly Carpets и PRODIS - European Comprehensive information system for textile floorcovering.

Shërbime:
• Hotele
• Restorante
• Zyra
• Shkolla
• Objekte banimi luksoze
• Spitale
• Objekte industriale
• Ndërtesa tregtare
• Arena sportive
• Dysheme Expo

Qilima janë të certifikuara “suitable for Allergies” nga Instituti TüV dhe për të përmirësuar cilësinë e ajrit në ambiente të mbyllura – qilimi e thith pluhurin e imët dhe ndihmon në përmirësimin e cilësisë së ajrit në ambiente të mbyllura (rekomanduar nga DAAB - Shoqata Gjermane e njerëzve që vuajnë nga alergjitë dhe astma).

Qilimat kursejnë 6% të kostos për ngrohje + izolimi të madh zhurme dhe absorbim zhurme.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj